TOL Arkitekter AB

Döbelnsgatan 55,113 52 Stockholm, 08-642 20 25, info@tolark.se

 

Vi som jobbar här

Liselotte.jpg

Liselotte Olsson Westlund

Arkitekt MSA/SIR/MFA
Partner och grundare

MOBIL 070-322 14 83
VÄXEL 08-642 20 25
liselotte@tolark.se

Titti.jpg

Barbro Titti Ericsson

Arkitekt MSA/SAR/KKH-R
Partner och grundare

MOBIL 070-868 44 39
VÄXEL 08-642 20 25
titti@tolark.se

Arapatduplex.jpeg

Arapat Ablimit

Arkitekt MSA

MOBIL 073-107 05 52
VÄXEL 08-642 20 25
arapat@tolark.se

Amanda300x325.jpg

Amanda Romedahl Eriksson

Arkitekt MSA

MOBIL 076-328 8665
VÄXEL 08-642 20 25
amanda@tolark.se

pellet.jpg

Pelle Tivenius

Arkitekt MSA/SAR/KKH-R

MOBIL 070-062 96 63
VÄXEL 08-642 56 29
pelle@tolark.se

Chia-Hao300x325.jpg

Chia-Hao Wang

Arkitekt B.Arch/MFA

MOBIL 0729-400 173
VÄXEL 08-642 20 25
chia-hao@tolark.se

Paola.jpg

Paola Venegas

Arkitekt MSA/SAR

MOBIL 070-260 46 89
VÄXEL 08-642 20 25
paola@tolark.se

Silviuduplex.jpeg

Silviu Rotbasan

Byggnadsingenjör

MOBIL 073-263 32 81
VÄXEL 08-642 20 25
silviu@tolark.se

Välkommen till oss!

Vi sitter i en fastighet på Döbelnsgatan 55, i det profilstarka och kreativa Vasastan. Vårt kontor ligger på plan 1. Du når oss lätt via allmänna kommunikationer, närmaste T-banehållplats är Rådmansgatan. Välkommen in på ett besök.